Květen 2007

TOUCH by Alyssa Milano

26. května 2007 v 7:32 | alča:)) |  Alyssa Milano


Alyssa v reklamě na Veet

25. května 2007 v 14:46 | alča:)) |  Alyssa MilanoStávka

25. května 2007 v 14:43 Návštěvnost
Na tomto blogu Jakub (majitel) vyhlašuje stávku primě, protože je nebaví čekat kdy budou dávat 7. a 8. sérii a tak prosí všechny kdo chtějí aby je dávali tak si mají zkopírovat jeden z obrázků na blog. Bězte se tam podívat.

Omluva

22. května 2007 v 16:23 About me
Moc se vám omlouvám že jsem sem nic dlouho nedala mám nový pc a nevim proč ale nejdou mi se dávat fotky tak se budu snažit at tomu přijdu na kloub moc se vám omlouvám a doufám že se na mě nebudete zlobit!:((

II. soutěž o nej blog

13. května 2007 v 9:05 Mé získané ceny
Jsem opět v soutěži o nej blog taky bych byla ráda, kdyby jste zase pro mě hlasovali! Budu vám moc vděčná předem děkuji!!!:)) Hlasujte Tady

Svatba Paige s Henrym

8. května 2007 v 15:24 Svatby čarodějek
Henry je policista u San Franciské policie. Když poznal Paige, zamilovali se do sebe a vzali se. Mají spolu tři děti.

Skupiny a zpěváci

8. května 2007 v 13:09 | alča:)) |  Klub P3
DISHWALLA

Album:
And You Think You Know What Life Is
Songy: Stay Awake, Until I Wake Up,
Díl: 204 The Devil's Music
CRANBERRIES

Album:
---neznámé---
Song: Just My Imagination
Díl: 205 That Old Black Magic
MELANIE C.

Album:
Northern Star
Song: Ga Ga
Díl: 210 Heartbreak City
JANICE ROBINSON

Album:
---neznámé---
Song: Nothing I Would Changu, The Search For Love
Díl: 213 Animal Pragmatism
DOO DOO DOLLS

Album:
Dizzy Up the Girl
Song: January Friend, Broadway
Díl: 219 Ex Libris
BOX

Album:
---neznámé---
Song: ---neznámé---
Díl: 311 Blinded By The Whitelighter
DAVE NAVARRO

Album:
Trust No One
Song: Hungry
Díl: 405 Size Matters
REBEKAH RYAN

Album:
Big Trouble
Song: Big Trouble
Díl: 416 The Fifth Halliwell
THE FLAMMING LIPS

Album:
Yoshimi Battles The Pink Robots
Song: Do You Realize ?
Díl: 509 Sam I Am
MICHELE BRANCH
Album: Goodbye to you
Song: Goodbye to you
Díl: 512 Centeinial Charmed
BETH ORTON

Album:
Daybreaker
Song: Daybreaker
Díl: 514 Dreamspell
PAT BENATHAR

Album:
Heartbreaker
Song: Heartbreaker
Díl: 517 Lucky Charmed
STEADMAN

Album:
Revive
Song: No Big Deal
Díl: 607 Soul Survivor
ZIGGI MARLEY

Album:
Rainbow In the Sky
Song: Rainbow In the Sky
Díl: 614 The Legend Of Sleepy Halliwell
DONNAS

Album:
---neznámé---
Song: ---neznámé---
Díl: 707 Someone To Witch Over Me
LIZ PHAIR

Album:
---neznámé---
Song: ---neznámé---
Díl: 808 Battle Of The Hexes

O klubu

8. května 2007 v 12:51 | alča:)) |  Klub P3
O klubu
Klub P3 symbolizuje trojnost sester Halliwellových (moc tří). Název vznikl jednoduše - sestry si vzaly půjčku a hypotéku na dům, aby pomohly Piper uskutečnit její sen - vlastnit svůj klub, a jelikož se všechny tři sestry jmenují od písmene "P", název byl na světě. Zprvu to bylo podle Prue, Piper a Phoebe, ale když Prue zemřela, chtěla Piper název změnit. Nakonec však název zůstal, a to zejména díky tomu, že se čtvrtá nevlastní sestra jmenuje také od "P" - Paige. Piper původně pracovala jako účetní pro menší banku v San Franciscu. Kvůli babiččiným potížím vychovat tři sestry sama, neměla finance a Piper musela jít pracovat brzy - proto má jen základní školu, ale to jí na inteligenci vůbec neubírá. Poté šla pracovat jako profesionální kuchařka, kde zůstala po několik měsíců. Stala se šéfkuchařkou v restauraci Quake, ale jelikož jí její zaměstnavatel navaloval hodně práce, neměla čas téměř na nic jiného. Když s ní měli jednoho dne natočit reportáž o restauraci, uvědomila si, že to co dělá, není jejím snem, a tak začala hledat vhodné místo pro svůj klub. Nebylo jednoduché toto místo vůbec najít a už jen opravy a uvedení do dobrého stavu, jí stály hodně peněz, ale se samotnými úpravami (po stránce architektonické), jí hodně pomohl soused a tehdy ještě kamarád Dan, takže trochu ušetřila. Toto místo zažilo velký úspěch poté, co jí tam Leo dohodil kapelu Dishwalla. Použil magický prášek na Carltona, což byl manažer skupiny, který uzavřel dohodu s démonem Masselinem. Sestry měly démona zničit, což se jim také povedlo a ačkoli kvůli tomu Piper Leovi nadávala, nakonec to přece jen bylo k něčemu dobré, protože se tak klub proslavil. Hrálo zde mnoho dalších slavných kapel a po sedm let klub perfektně prosperoval. Pak zažil finanční propad, jelikož nemohly sehnat pořádnou kapelu a návštěvníků začalo ubývat. Piper je však vynalézavá, a tak když nemohla sehnat kapelu, pořádala seznamovací večírky, narozeninové akce, různé párty a třídní srazy. Nakonec se z toho jako vždy vyhrabala, ačkoli nejednou uvažovala o zavření klubu. V osmé sérii se v klubu objevila kapela Liz Phair, která klub opět přivedla do varu.

Plánek

8. května 2007 v 12:49 Klub P3
Plánek klubu:

7. spřátelený blog

7. května 2007 v 20:39 Spřátelené blogy
Další super stránka o čarodějkách nevim co k tomu dodat běžte se určitě podívat. Stojí to za to!!!:)) Klikni

Něco o mě

7. května 2007 v 15:46 | alča:)) |  About me
Rozhodla jsem se vám sem o mě pár řádků napsat!:)) Bydlím v Poličce kousek od Litomyšle. Jestli jste sledovali 3. řadu Česk hledá superstar a pamatujete si Karolínu Pavlíkovou?! Tak to je rodačka z Poličky.
Věk: 15 let 4. května:))
Kontakt: email: Piper.45@seznam.cz
icq: 404-604-600
Záliby: Závodně hraju tenis a pro zábavu házenou. Každý den poslouchám hudbu a naše už to pěkně štve:)) Nejraději trávím čas s kamarády, se kterými se rozhodně nenudím!!
Nej filmy a seriály: Moje neoblíbenější filmy jsou Moderní Popelka, Zamilovaný Shakespeare, Hříšný tanec II a Let´s dance. A nej seriál jsou rozhodně Čarodějky. A nej pořad je Věřte nevěřte u toho se skoro pokaždý bojim:))
Nej jídla: Miluju rajskou omáčku:)) pak nějakej ten těstovinovej salát a pizzu čokoládu:D
Nejoblíbenější barva: Bílá tu zbožňuji ale je na ní vidět dost špína:)) A modrá se zelenou
Nejoblíbenější zpěvák skupina: Poslouchám hlavně pop a prostě to co se mi líbí. Například jedna z mých nej zpěvaček je Avril Lavigne. Nej písnička je od Any Johnson- We are a se mi líbí soundtracky cd k Hříšnému tanci 2 a Let´s dance. Ted se mi mimochodem v xfaktoru líbil Shayne Ward:D
Co nesnáším: Nemám ráda lež, podrazy, pomlouvání a intrikování. Nač si kazit život těmito hroznými vlatnostmi lepší je užívat si života ne?!:))
Kdyby jste chtěli o mě vědět něco víc tak klidně napište komentář ráda odpovím:))
Tady vám dám pár svých fotek pro představu jak vypadám, tak se nelekněte!:))
Tak jsem sem konečně dala svoje fota tak jak říkám neleknětě se!

Svatba Phoebe s Coopem

7. května 2007 v 11:39 | alča:)) |  Svatby čarodějek
Phoebe se tedy rozhodla, že se bude na plno věnovat práci v novinách. Starší jí chtěli nějak pomoct a tak poslali amora Coopa, aby Phoebe pomohl najít pravou lásku, ovšem ten se do ní sám zamiloval. Phoebe jeho city opětovala a po závěrečné bitvě měli krásnou svatbu v magické škole. I v práci se jí dařilo a její rubrika v Bay Mirror dostala nový směr, nyní se jmenuje "Phoebe's finding love" Na konec se jí tedy splnil sen o rodině a s Coopem měla tři krásné dcery.

Phoebina svatba s Dexem

6. května 2007 v 18:33 Svatby čarodějek
Po té co sestry nafingovaly svou smrt, Phoebe příjmá na krátký čas novou identu, začala před veřejností vystupovat jako Julie Bennet a hned se seznamuje s Dexem, který má ateliér ve stejné budově kde Phoebe pracuje. Věci se pohnou a díky kouzlu, které seslala Billie se Phoebe s Dexem vezmou. V tu chvíli bylo jasné, že Phoebe musí říct pravdu... Dex sice přijmul to, že je čarodějka, ale nezávisle na tom se s Phoebe rozešel.

Phoebina svatba s Colem

6. května 2007 v 11:08 | alča:)) |  Svatby čarodějek
Phoebina první svatba v kostele s Colem se nevydařila. Protože v té době byl Cole Zdroj a nemohl si Phoebe vzít v kostele proto se spolčil se Sérou a poslal démona Lazaruse, aby jim svatbu překazil. Tento plán jim vyšel, když šli sestry zakopat Lazaruse na hřbitov, tak cestou zpátky uviděli kapli v Mausoleu a tam je oddal černokněžník. Aby byl černý sňatek dokonán tak manžel musí ochutnat krev manželky. I toto se povedlo Phoebe se píchla o trn a Cole ji olízl prst od krve. Takže Phoebe se oddala zlu a vlastně Zdroji.

Druhá svatba Piper

6. května 2007 v 10:43 Svatby čarodějek
Druhá svatba se nakonec uskutečnila a Piper s Leem se vzali. Ale kamenem úrazu byla Prue a její astrální dvojče, které obřad napoprvé překazil ale vše dopadlo dobře. Dokonce na její svatbu dostala povolení se dostavit jejich matka Patty.

První svatba Piper

6. května 2007 v 8:41 Svatby čarodějek
První svatba Piper se nevydařila díky vlivu Starších, kteří neumožní vztah čarodějky se Světlonošem. Když ale najdou strategii jak Starší obejít tak Leo při obřadu uteče a Piper se zhroutí.