Sirene Song

13. června 2007 v 11:37 | alča:)) |  5. série
Sirene Song


Český název:
Zpěv Sirény
Pořadí dílu: 5. 4.
V hlavních rolích:
Alyssa Milano - Phoebe Halliwell
Rose McGowan - Paige Matthews
Holly Marie Combs - Piper Halliwell
Brian Krause - Leo Wyatt
Julian McMahon - Cole Turner
Ve vedlejších rolích
Rebecca Balding - Elise Rothman
Melinda Clarke - Siréna
Hawthorne James - Démonský ošetřovatel
Amy Laughlin - Melissa
Greg Provance - Temnonoš
Popis:
Jistý muž se ve svém bytě líbe s démonkou Sirénou. Najednou přijde jeho manželka Melissa, ale jemu se začne kouřit od pusy a umře. Siréna omráčí Melissu a byt zapálí.
Cole se zatím snaží přesvědčit Phoebe, že je dobrý. Přímo v přímém přenosu vynese z hořícího domu mladou ženu - Melissu. Je z něj tak rázem hrdina a Phoebe s ním má napsat interview. Leo navíc zjistí, že jde o budoucí světlonošku. Paige z toho usoudí, že ji musel napadnout temnonoš a tak jednoho odchytí a přivede do domu a vyslíchá ho, za což jí Piper docela seřve. Zjistila totiž, že temnonoš to nebyl. Navíc, ten chycený temnonoš se osvobodí a napadne je. Piper ho chce zničit, ale její moc nefunguje tak, jak by měla. Místo, aby démon explodoval, vytvoří kolem něj ohňostroj.
Leo je zatím v nemocnici a čeká na příležitost, aby mohl uzdravit Melissu. Když se příležitost naskytne, objeví se tam Siréna a začne Lea líbat. V tu chvíli se tam objevují Piper a Paige. Piper chce Sirénu zničit, ale zasype jí květinami a ta jí vyhodí z okna.
Doma se Piper s Leem tak pohádají, že se PIpeřino mimčo naštve a promění jim schopnosti. Piper je světlonoškou a Leo sestrou čarodějkou, a navíc to vypadá že má i Pipeřiny těhotenské syptomy, jako říhání bleděmodrých bublin.
V domě se objeví Cole a říká jim, že se postaví Siréně. Jenže ta ho okouzlí a přiláká tak Phoebe. Ta už má připravený lektvar, hodí ho po Siréně, ale Cole ji zarazí. Mezitím Piper vykonává Leovy povinnosti a Paige uklidňuje Melissu.
Cole se zatím stal univerzálním zabijákem v rukou Sirény a snaží se zabít Phoebe. Piper, Paige a Leo se tam přenesou právě včas. Přes počáteční nezdary leo zničí Sirénu a Piper vyléčí Piper. Cole mizí. Když pochopí, co pochopit měli, vrací se Leovi i Piper jejich schopnosti.
Hlášky:
Phoebe: Ta malá jedná jako správný psycholog!
Piper: On by nám vyměnil schopnosti?
Phoebe: Ta malá je génius! Je zkrátka celá po mě! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama